Pestrá sobota

V proudu darů ZeMě

22.10.2022   ∼   9:00-20:30 hod.

Dopolední vstup na akci 400,-, ve kterých máte veškeré přednášky zdarma. Samotné workshopy se hradí či rezervují zvlášť (viz. hypertextové odkazy u jednotlivých dílen). Prostory mají totiž omezenou kapacitu, což ale zaručuje komornost akce:-). Workshopy můžete kombinovat, jak se Vám bude líbit, aby Vám program příjemně plynul a  navazoval.

Pokud přijdete odpoledne nebo se chcete účastnit jen některého workshopu, bude vstupné na samotnou akci dobrovolné, podle toho, jak využijete ostatní služby. Přihlášení a platba za konkrétní workshop podle instrukcí zůstává.

Těšíme se na vás!

>
>

Připraveno bude vegetariánské občerstvení

Stánky s dary Země

léčivé focení

Stánek s harmonizujícími fotoobrazy, kalendáři a kartami.

esence doterra

Vonné esence darů země. DoTERRA znamená v překladu dar země.

obchůdek u popelek

Eko-kosmetika a eko-drogerie, šperky ze skla české výroby.

karetní náhled

Jaký je můj další krok, co je teď pro mne to nejlepší, kde se nacházím?

malování na tělo henna

Malování hennou – přírodní barvivo z Indie a severní Afriky.

malování na tělo jagua

Maluji Jagua gelem – rituálním barvivem jihoamerických indiánů.

Kdo vás bude provázet?

jóga Plzeň

Esence doTERRA jednoduše a prakticky

IVA SAKURA

doTERRA znamená v překladu dar země… Přijďte si vybrat svůj dar země pro vnitřní harmonii a rovnováhu.
Vonné esence doTERRA na stánku k prodeji.

Vstup na přednášku v rámci vstupného na akci zdarma.

Dotek jemnohmotné ženské energie

Jóga s Hedvikou Potopalskou

Když se zpomalíme,napojíme na své tělo a sami na sebe ….mění se nám život ….měníme se mi… . Né pro jiné,aby s námi byli spokojeni,ale potkáváme a poznaváme postupně do hloubky sami sebe a jsme spokojeni se sebou hlavně my. Vnímáme své tělo co nám sděluje,vnímáme své srdce,vnímáme své já…. s tím přichází krásná volnost propojení se životem,s přírodou,se zemí,s vesmírem a bytostmi kolem nás… s láskou.
“Abychom byli ve vztazích šťastní a naplnění,musíme být nejdříve naplnění a šťastní sami v sobě.” z knihy Známe se celé věky ,Andrea Homolová
Pojďme společně jedním krokem vpřed…. pohyby napojit na své jemnohmotné ženské tělo,vnímat svůj nádech a výdech,dotknout se jemným pohybem 7 čaker ,poznat mudru Vzácného drahokamu,nechat tibetskou mísu rozeznít nad svým tělem,nechat se očistit přírodou… vše v zastavení přítomnosti sami v sobě se svou jemnou ženskou energií
Těším se na setkání s Vámi Hedvika
Lekcí Vás provede lektorka jógy ze studia Namasté Karlovy Vary Hedvika Potopalská (Jemná jóga,spirální dynamika v józe,Vitální jóga, Power jóga, Aero jóga, Seniorská jóga, Kranioasakrální jóga, Meditace, Onko jóga, Jóga pro Stacionář)
250,-, platba bude na místě, počet míst omezen – rezervace dopředu nutná na emailu b.hedvika@seznam.cz

Vnitřní úsměv – rostlinná strava a jak na změny v jídelníčku

ALENA SVOBODOVÁ

Vnitřní úsměv je pro mne symbolem radosti a spokojenosti. Jak jej v našem životě dosáhnout? Existuje celá řada faktorů, které naší vnitřní harmonii ovlivňují a jedním z nich je strava. V této přednášce bych ráda sdílela své zkušenosti z rostlinného stravování. Dozvíte se praktické tipy z veganské kuchyně a benefity, které Vám může přinést. Neb sama nemám ráda ultimáta a vidím ve všem více cest, ráda bych Vám nabídla tipy, jak nové návyky a chutě jemně a nenásilně implementovat do svého jídelníčku, aniž bychom museli trpět tíhou změny a vlastním nátlakem na sebe sama. 

Součástí přednášky bude i malá ochutnávka.

Život je cesta a dokud máme kam jít, žijeme! Někdy jsme na kopci, někdy pod ním, vždy se máme co učit.  

Jóga je pro mě báječnou kombinací klidu, lásky a poznání sama sebe. Fyzické cvičení v kombinaci se ztišením mysli mi opakovaně odkrývá mnoho nového k prozkoumání. Představuje pro mne pramen života a lásky. Ke svým lekcím Vnitřního úsměvu jsem došla na základě vlastních zdravotních problémů, které mne donutily podívat se na můj život z jiné perspektivy a začít měnit některé návyky, přesvědčení a názory, včetně stravování.

Ráda bych i ostatním zprostředkovala to, čím jsem si v posledních letech musela prošlapat svou cestičku a co mi dnes pomáhá cítit se zdravá a fit. Lekce vnímám také jako sdílecí platformu, kde se můžeme vzájemně podpořit v uzdravování a hledání nových cest ke zdraví a radosti. Individuálně nabízím poradenství v rostlinné stravě a léčení reiki.

Kontaktovat mne můžete na tel:

+ 420 602 374 929

CENA v rámci vstupného na akci
jóga Plzeň

OM chanting Bhaktimarga

Jana Kotorová

Společné recitování pranavy OM.
Pranava OM je nejposvátnější jógová mantra. Její zvuk je léčivou vibrací, která přináší vnitřní klid, rovnováhu v těle i mysli, umožňuje ponor do sebe sama. Bhaktimarga je jednou z jógových cest vedoucích k osvícení, kontemmplaci. Je to cesta oddanosti. Učí nás pokoře a důvěře ve vesmír (v Boha, Átman, Stvořitele chcete-li), ale i důvěře v sebe sama. Ztišíme-li své ego, zjistíme, že Bůh a já Jednotou jsou.
doporučená dobrovolná cena 50,-

Obličejová jóga

EVA TYCOVÁ

Chcete rozzářit a omladit svůj obličej přirozeně, bez bolesti a ještě se u toho zasmát?

Už jste někdy přemýšleli nad tím, proč cvičení končí v oblasti krku a obličej necháváme napospas?

Na našem obličeji a krku se nachází přes 50 svalů, a i ty mohou být formovány, zpevňovány a uvolňovány stejně jako svaly na našem těle.

Obličejová jóga a masáže zajistí vašemu obličeji:

–        Zdravější a hladší pokožku

–        Méně vrásek

–        Svěžest a mladistvost

Pokud patříte mezi ženy, které trápí vrásky či ochabující pokožka na obličeji a zajímá vás tato přirozená metoda a její benefity, pak jste srdečně zvány na můj ochutnávkový workshop.

Společně si zacvičíme krátkou rozcvičku, dáme sérii účinných liftingových cviků, a nakonec si dopřejeme úžasnou relaxační masáž obličeje a krku.

Těším se na vás

Eva

Jmenuji se Eva Tycová, je mi 41 let a jsem autorkou projektu Jóga pro Tvůj krásnější obličej. Učím ženy, jak mohou pomocí jednoduchých omlazovacích technik docílit krásnější, pevnější a zdravější pleti. 

Obličejová jóga si ke mně našla cestu před třemi lety a od té doby ji cvičím téměř denně, nejsem totiž fanoušek invazivních zákroků, chci si zachovat svou mimiku a vypadat stále jak já.

Vždy jsem měla ráda pohyb, hlavně fitness a jógu, a tak mi i cvičení obličejových svalů dávalo opravdu smysl. Tato metoda mě naprosto uchvátila, a proto jsem se vrhla rovnou do studia lektorského kurzu obličejové jógy. Nyní mé znalosti a zkušenosti předávám ženám, které se chtějí cítit lépe, chtějí o sebe více pečovat a dopřát si tak velmi důležitý čas pro sebe. 

200,- platba předem na účet 43-6668880287/0100 , počet míst omezen rezervace na emailu eva@oblicejbezvrasek.cz
jóga Plzeň

Cacao Dance – Živly v nás 

Iveta Pravdová

V rámci festivalu věnovanému Zemi a našemu spojení s ní nabízím večer vědomého svobodného tance s rituálním kakaem.
Pro jemné uvolnění zahájíme v kruhu šálkem rituálního kakaa. Postupně se budeme v tanci dotýkat jednotlivých živlů – země, ohně, vody, vzduchu a uvědomovat si jejich propojení s naším tělem i životem.
Pohyb, i zastavení, pravdivost emocí, spojení se sebou i podpora skupiny.
Určeno všem, bez rozdílu, věku, či předchozích tanečních zkušeností.

Svobodný tanec jsem objevila v roce 2008, kdy první akreditovaná lektorka Raduca Vojáčková tento mocný nástroj do ČR přinesla v podobě Tance 5 rytmů. Od té doby mi tato cesta tance provází, jako lektorku, organizátorku i účastnici dílen vědomého pohybu s našimi či zahraničními lektory, kde čerpám nové zkušenosti.

Cena setkání: 500,-Kč, včetně kakaa. (platba předem)
Počet míst je omezen, rezervace a platby předem.
Přihlášky: iveta.pravda@seznam.cz
/www.zivotvtele.cz/
platby na účet: 112460933/0300
jóga Plzeň

Přechodové rituály

Ája Kykal Csöszová

Přechodové rituály nás mohou provázet v důležitých momentech života a mohou nám pomoci tyto přechody snáze projít. Výčet všech rituálů by byl vlastně nekonečný, ale pro představu to jsou například rituály předsvatební, svatební, rituál předporodní a poporodní, rituál přivítání miminka, ale i například rozchodový rituál, nebo rituál rozloučení.

Jsem webařkou, lektorkou jógy a příležitostně zastávám roli kněžky v přechodových rituálech. Tradice kněžek v dnešní době zažívá menší renesanci a přesto je tak málo známá.

www.jogazeny.cz

Vstup na přednášku v rámci vstupného na akci zdarma.

SIDHI SIDHA JÓGA

BARBORA MARŠÁLKOVÁ

Přijďte zažít ten úžasný pocit, 
díky speciálně upravenému seriálu ásán / jemná jóga vycházející z Hatha jógy, Sidhi Sidha jógy/,
která energeticky pročistí vaše tělo, uvolní svaly, zklidní mysl a vnese světlo do každé buňky vašeho těla.
Lekce stojí 200,- Kč / platba předem není nutná, prosím vše na místě v hotovosti/
Počet míst omezen – rezervace na emailu rbarborama@seznam.cz
jóga Plzeň

Aroma zvuková lázeň

IVA SAKURA

Meditační koncert, na kterém poplyneme na vlně léčivých vibrací křišťálových mís, tibetských misek, zvonkoher a manter. Svým sametovým hlasem doprovede meditací Iva Sakura.

Jsem žena, která ráda tančí i zpívá a naslouchá hudbě i tichu. Z ticha – ze třpytu prázdna, jak říkala Míla Tomášová, všechny zvuky vycházejí a do ticha se vracejí. My sami vytváříme náš svět z vibrací zvuků, hlasů, slov i písní. Záleží na tom, jak jsme naladěni. Jak zníme naši „Píseň Života“. Baví mne naslouchat lidským hlasům, dá se z nich vyčíst možná víc než z lidských tváří. Baví mne souzvuk vícehlasů. Vychutnávám si rezonanci hlasu a tónů v celém těle. Miluju noření se do zvuků hudby jako do lázně, kdy mne jednotlivé tóny rozplynou do prázdna… Vnímám sílu jemnosti a něžnosti, která je v dnešním světě málo viděná, jako podstatnou pro proměnu nás samotných. Práce s esenciálními oleji mi přináší možnost být denně v kontaktu právě s kvalitou jemnosti, ale i vnímavosti a jasnosti.

www.esencezeme.cz

350,-, platba předem na účet 670100-2208740250/6210, počet míst omezen – rezervace předem nutná na emailu iva.brandnerova@email.cz

léčivé focení

Marcela Svěchotová

Vnímám krásu okolí a pomocí fotografie přináším jeho láskyplná sdělení až k vám. Nechte se vést a podporovat mými obrazy a slovy na cestě k harmonickému životu. Marcela Svěchotová Fotografka La-Marce–

Marcela Svěchotová
603402724
www.i-fotograf.cz

jóga Plzeň

Eko-kosmetika a eko-drogerie Obchůdek u Popelek

Martina Gabrielová

Kromě ekokosmetiky a ekodrogerie se můžete těšit i na hand made šperky á la Muránské sklo.
Firma Popelky s.r.o. byla založena v roce 2012 jako úklidová firma se zaměřením na sociální aspekt podnikání. V roce 2019 otevřela jednatelka firmy Martina Gabrielová bezobalový obchod s ekologickou drogerií a kosmetikou v Plzni v Prokopově ulici č. 37, z centra směrem k Zimnímu stadionu. V roce 2021 k sobě přibrala Jitku Křemenákovou a společnými silami dokázaly, že byla firma uznána zaměstnavatelem na chráněném trhu práce dle §78 zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti. 
Mrkněte na e-shop Obchůdku u Popelek, www.obchudekupopelek.cz, který byl spuštěn začátkem roku. Najdete zde různé ekologické a bio bezobalové výrobky z oblasti kosmetiky a drogerie. Patronkou obchůdku je sportovkyně Kateřina Emmons.

Vstup na přednášku v rámci vstupného na akci zdarma.

jóga Plzeň

Karetní náhled

Iveta Pravdová

V rámci festivalu nabízím krátký karetní náhled do aktuální životní situace, pracuji s různými druhy karet, zejména se šamanským orákulem, andělskými kartami, Tarotem a dalšími. Nechávám se vést svou intuicí a vhledy. Karty jsou v mém životě od roku 1992, kdy jsem jako samouk začala s mariášovými kartami dle Dagmar Kludské, nyní jsou mi cenným pomocníkem a doplněním mé práce.

Od dětství vnímám, že existuje svět ,,za oponou“ a jako správná štírka s většinou planet ve vodě, celoživotně zkoumám hlubiny a zákoutí lidské duše. V prvé řadě sama u sebe, neboť, kam dojdu já sama, mohu doprovázet i své klienty. Prošla jsem v životě mnohé vzlety i pády, abych se učila a rostla, ve vztazích, k sobě samé, lidem, světu. Na mé práci miluji kombinaci uvolnění a uzemnění.

Aby nám duše mohla začít vyprávět, musíme být pevně na zemi a přesto v odevzdání se vyššímu řádu. 

Více o mně na: www.zivotvtele.cz

Doporučená cena: 250,-Kč za půl hodiny
jóga Plzeň

Malování hennou

Ája Kykal Csöszová

V časech od 12 do 15:30 a potom od 18 do 19. Na akci bude rozpis, kde se můžete na malování hennou zapsat.

Malování hennou má svoji tradici v Indii a v severní Africe (Maroko), ale i v arábii. Henna pastu si míchám sama, je 100% přírodní. Po nanesení henna pasty je potřeba nechat hennu působit, aby se vám obrázek dobře vybarvil. Vybravení obrázku záleží na typu kůže – každý z nás má jiný odstín výsledného malování. Obrázek na těle vydrží 2-4 týdny.

Cena je 200 Kč za menší obrázek. Malování trvá 20-30 min.

jóga Plzeň

Malování jagua gelem

Gabriela Vocásková

žena, manželka, matka dvou krásných dcer, průvodkyně dětí v Lesním klubu, někdy výtvarnice, někdy kuchařka, nadšená do všech možných vylomenin, věčná objevitelka života……To všechno jsem já.  Poslední mojí objevenou vášní je malba na tělo….

Maluji Jagua gelem – rituálním barvivem jihoamerických indiánů.

Má úžasně modročernou barvu, velmi podobnou klasickému tetování a je to tak trochu kouzelné J…. Po nanesení a uschnutí se sloupne a malba není vidět. Vše se bude postupně objevovat do 24 – 48 hodin.

Cena za malbu je 200,- kč menší obrázek, podle náročnosti se maluje cca 20 – 30 min plus schnutí. Obrázek vydrží na kůži cca 7 – 14 dní.

Na akci bude připravený rozpis malování, kam bude možné se zapsat. Malování jagua gelem bude v časech 11:30 – 12:30 a 13:30 – 18:30.