úterý

8:00-16:30

15:00-16:00

17:00-18:00

YIN jóga

Aneta Lžičařová

19:00-20:30

Jóga

začátečníci + pokročilí

(uzavřená lekce)

čtvrtek

19:00-20:30

Jóga

Začátečníci + pokročilí

(uzavřená lekce)

skupinové lekce

Během lekcí se krom klasického přístupu jógy setkáte i s jógou Svámího Gítánandy, jehož dechová cvičení vedou ke správné dynamice a mechanice dechu a tím pak nejen podporují zdravé držení těla, ale pomáhají harmonizovat i vnitřní pochody těla na úrovni orgánové a jemnohmotné. Setkáte se i s prvky jógové terapie, která propojuje jógu s prvky fyzioterapie a pomáhá podporovat zdravé držení těla a zdravé pohybové vzorce. Cílem je uvědomování si a používání zdravých pohybových vzorců i v každodenním životě. Jógové realizování pohybu (tedy vedení plné pozornosti ke cviku), koncentrační techniky a relaxace zklidňují mysl a pomáhají tak nejen lépe zvládat stres.

jógová terapie

LEKCE V TUTO CHVÍLI NAPLNĚNÉ.

V lekci jógové terapie dbáme na nácvik zdravého provedení pohybu a zdravého dechového stereotypu. Součástí lekce jsou i ásany, dechové a koncentrační techniky za účelem harmonizace těla, dechu i mysli. Lekce je pomalejší, klidnější. Je určena pro klienty s různými pohybovými omezeními, které ale nevyžadují individuální přístup. Je vhodná i pro začátečníky.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Rádi byste využili individuálního setkání, při kterém se budu moci věnovat pouze Vám?

Můžeme se domluvit na individuální lekci, kterou časově přizpůsobíme Vašim možnostem. Lekce je spojená s rozhovorem v duchu psychosomatického přístupu se zjištěním Vašich zdravotních obtíží, abychom mohli navázat vhodnými cviky, ásanami, dechovými cvičeními, relaxacemi.

Doporučuji více setkání, během nichž můžeme připravit a vyladit sestavu přímo pro Vás. Tu můžete dostat jako videozáznam pro podporu své domácí praxe. 

Cena: 800,- za 60 minut
Místo a čas: dle osobní domluvy na tel. 774027277 nebo email: jani.baliharova@gmail.com

jógová terapie pro hypermobilní klienty

LEKCE V TUTO CHVÍLI NAPLNĚNÁ.

V lekci jógové terapie pro hypermobilní klienty je, krom nácviku zdravého provedení pohybu a zdravého dechového stereotypu, kladen důraz na korektní zapojení svalových skupin a jejich posílení. To je u hypermobilních klientů důležitá prevence tzv. „vyvěšování“, které zvyšuje zátěž na vazy a fascie – ty u hypermobilních klientů těžko odolávají tahu a jejich nadměrným vytažením se obtíže spojené s hypermobilitou prohlubují (bolesti zad, nestabilní ramenní,kolenní kloub apod..). Součástí lekce jsou i dechové a koncentrační techniky za účelem harmonizace těla, dechu i mysli. Tato lekce má i části dynamičtější, posilující – přes to se nejedná o power jógu!

FIREMNÍ LEKCE – PRO JEDNOTLIVCE I SKUPINKY

Bolavá záda, unavené oči, přetažení, zhoršená schopnost koncentrace… Obtíže, které jdou ruku v ruce s většinou dnešních zaměstnání, které ale jóga dokáže pozitivně ovlivnit.

Dopřejte si pauzu k protažení, uvolnění, plnému nádechu a načerpání energie do další práce.

Lekce může proběhnout ve studiu, ale dorazím i přímo k Vám do zaměstnání.

Cena skupinové firemní: 1200 Kč za 90 min dle počtu účastníků a dojezdové vzdálenosti
Cena pro jednotlivce: od 400,- dle dojezdové vzdálenosti
Místo a čas: dle osobní domluvy na tel. 774027277 nebo email: jani.baliharova@gmail.com

jógalátes

Jógalates je fitness technika, která v sobě kombinuje meditativní pozice jógy s cvičením pilates a tedy posilováním svalů. Hlavním cílem je posílení středu těla, čímž zajistíme správné držení těla. Můžete se tak zbavit potíží s bolestmi zad, krční páteře, ale i kyčlí, kolenou a ramen. Stejně jako u jiných druhů jógy se při lekci jógalates trénují dýchací techniky a soustředění se pouze na daný okamžik. 

seniorjóga

Náplní kurzu je pomalá terapeutická jóga – cvičení pro uvolnění páteře, kloubů, protažení celého těla, zpevnění svalů napřimujících páteř, adaptované ásany. Využíváme pomůcky, střídáme pozice vsedě, i na židlích, vleže na zádech s podložením, stojné pozice. Vše podle potřeb skupinky. Součástí lekcí v duchu hathajógy jsou i dechová cvičení a jednoduché koncentrační a balanční techniky ke zlepšení motoriky. Závěrečná relaxace je příjemným bonbonkem k uvolnění nahromaděného stresu a napětí v mysli i těle.

SKUPINOVÉ LEKCE 2022/2023

Jana Baliharová

I. POLOLETÍ ZAČÍNÁ 5.2.2023 A KONČÍ 20.6.2024.

 

V tuto chvíli jsou všechny prezenční kurzy naplněné. Můžete ale oslovit zkušené kolegyně.

V případě zájmu o cvičení s námi je možné se po domluvě přidat k online lekcím. Pokud máte zájem jen o prezenční lekce, mohu Vás přidat do mailing listu zájemců, které s nabídkou obesílám. V obou případech mne kontaktujte.

V rámci tohoto pololetí se plánovaně necvičí (platí pro prezenční i online lekce):

Pondělí jóga od 17:00 i od 19:00

Necvičí se: 19.2., 1.4., 15.4., 24.6.

Středa od 9:00

Necvičí se: 21.2., 1.5., 8.5., 26.6.

Čtvrtek jóga od 9:00

Necvičí se: 22.2., 28.3., 2.5., 27.6.

Čtvrtek jóga od 15:00 i 17:00

Necvičí se: 22.2., 28.3., 2.5., 27.6.

Pololetní prezenční kurz 200,-/90min x počet lekcí.

Pololetní online kurz za zvýhodněnou cenu 170,-/90min x počet lekcí v pololetí.
Online jednorázové lekce 220,-/90min.
V rámci pololetí si lektor vyhrazuje právo na možnost zrušení jedné lekce bez náhrady. Během pololetí je garantována jedna náhrada, na které je potřeba se domluvit s lektorem. Online absence je možné nahradit v prezenčních kurzech po domluvě s lektorem.

Jana Konečná

POLOLETÍ ZAČÍNÁME V TÝDNU OD 2.2.2024 A KONČÍME 11.6.2024.

 

Plánovaně se necvičí 20.2, 30.4.
V tomto rozmezí je tedy 18 týdnů. Nechávám si jednu možnost zrušit lekci bez náhrady a tedy garantuji 17 lekcí.
Cena za 60minutovou lekci je 120 Kč.
Celý kurz tedy stojí 17×120 Kč = 2.040 Kč. 
Kdo byste měl o kurz zájem, můžete se po nahlášení emailem přijít podívat (resp. zacvičit si:) 
Srdečně Vás zdraví
Jana Konečná

Co s sebou: pohodlné, volné oblečení na cvičení – ostatní pomůcky na místě

Přihlášení na emailu: jana.konecne@gmail.com