úterý

19:00-20:30

Začátečníci + pokročilí

(uzavřená lekce)

čtvrtek

17:00-18:30

19:00-20:30

Začátečníci + pokročilí

(uzavřená lekce)

skupinové lekce

Během lekcí se krom klasického přístupu jógy setkáte i s jógou Svámího Gítánandy, jehož dechová cvičení vedou ke správné dynamice a mechanice dechu a tím pak nejen podporují zdravé držení těla, ale pomáhají harmonizovat i vnitřní pochody těla na úrovni orgánové a jemnohmotné. Setkáte se i s prvky jógové terapie, která propojuje jógu s prvky fyzioterapie a pomáhá podporovat zdravé držení těla a zdravé pohybové vzorce. Cílem je uvědomování si a používání zdravých pohybových vzorců i v každodenním životě. Jógové realizování pohybu (tedy vedení plné pozornosti ke cviku), koncentrační techniky a relaxace zklidňují mysl a pomáhají tak nejen lépe zvládat stres.

jógová terapie

V lekci jógové terapie dbáme na nácvik zdravého provedení pohybu a zdravého dechového stereotypu. Součástí lekce jsou i ásany, dechové a koncentrační techniky za účelem harmonizace těla, dechu i mysli. Lekce je pomalejší, klidnější. Je určena pro klienty s různými pohybovými omezeními, které ale nevyžadují individuální přístup. Je vhodná i pro začátečníky.

jógová terapie pro hypermobilní klienty

V lekci jógové terapie pro hypermobilní klienty je, krom nácviku zdravého provedení pohybu a zdravého dechového stereotypu, kladen důraz na korektní zapojení svalových skupin a jejich posílení. To je u hypermobilních klientů důležitá prevence tzv. „vyvěšování“, které zvyšuje zátěž na vazy a fascie – ty u hypermobilních klientů těžko odolávají tahu a jejich nadměrným vytažením se obtíže spojené s hypermobilitou prohlubují (bolesti zad, nestabilní ramenní,kolenní kloub apod..). Součástí lekce jsou i dechové a koncentrační techniky za účelem harmonizace těla, dechu i mysli. Tato lekce má i části dynamičtější, posilující – přes to se nejedná o power jógu!

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Rádi byste využili individuálního setkání, při kterém se budu moci věnovat pouze Vám?

Můžeme se domluvit na individuální lekci, kterou časově přizpůsobíme Vašim možnostem. Lekce je spojená s rozhovorem v duchu psychosomatického přístupu se zjištěním Vašich zdravotních obtíží, abychom mohli navázat vhodnými cviky, ásanami, dechovými cvičeními, relaxacemi.

Cena: 800,- za 90 minut
Místo a čas: dle osobní domluvy na tel. 774027277 nebo email: jani.baliharova@gmail.com

FIREMNÍ LEKCE – PRO JEDNOTLIVCE I SKUPINKY

Bolavá záda, unavené oči, přetažení, zhoršená schopnost koncentrace… Obtíže, které jdou ruku v ruce s většinou dnešních zaměstnání, které ale jóga dokáže pozitivně ovlivnit.

Dopřejte si pauzu k protažení, uvolnění, plnému nádechu a načerpání energie do další práce.

Lekce může proběhnout ve studiu, ale dorazím i přímo k Vám do zaměstnání.

Cena skupinové firemní: 1200 Kč za 90 min dle počtu účastníků a dojezdové vzdálenosti
Cena pro jednotlivce: od 400,- dle dojezdové vzdálenosti
Místo a čas: dle osobní domluvy na tel. 774027277 nebo email: jani.baliharova@gmail.com

SKUPINOVÉ LEKCE 2021/2022

Jana Baliharová

II. POLOLETÍ ZAČÍNÁ V TÝDNU OD 3.2.2022 A KONČÍ 22.6.2022.

V rámci tohoto pololetí se plánovaně necvičí (platí pro prezenční i online lekce):

Pondělí jóga od 17:00 i od 19:00

Necvičí se: 7.2., 18.4., 2.5., 30.5.

Středa od 9:00

Necvičí se: 9.2., 4.5.

Čtvrtek jóga od 9:00, 15:00 i 17:00

Necvičí se: 10.2., 17.3., 14.4., 5.5.

Pololetní prezenční kurz 180,-/90min x počet lekcí.
Pololetní online kurz za zvýhodněnou cenu 150,-/90min x počet lekcí v pololetí.
Online jednorázové lekce 200,-/90min.
(V rámci pololetí si lektor vyhrazuje právo na možnost zrušení jedné lekce bez náhrady.)

Jana Konečná

Dávám přednost dlouhodobému kurzu, který umožňuje plynulý pokrok se skupinou. Aktuálně je vypsaná jedna lekce v odpoledním čase a to STŘEDA 15:00 – 16:00 hod. 

II. POLOLETÍ ZAČÍNÁ V TÝDNU OD 2.2.2022 A KONČÍ 15.6.2022.

V rámci tohoto pololetí se plánovaně necvičí (platí pro prezenční i online lekce):

Středa 15:00 – 16:00

Necvičí se 9.3. a 20.4.

Setkáváme se v malých skupinkách (v době Covidu pouze 6+1 osob) v příjemných, malebných prostorách secesní vily.

Co s sebou: pohodlné, volné oblečení na cvičení – ostatní pomůcky na místě

Platba: První lekce je zkušební, kdy můžete zjistit, zda Vám můj přístup k józe vyhovuje. Tato je placena jednorázově; 100,-/60 min. Pokud se rozhodnete s námi pokračovat, je kurz hrazen za jednotlivá pololetí (září-leden a únor-červen) se zvýhodněnou cenou 100,-/60minutovou lekci (tedy počet lekcí v pololetí x 100,-). Jednou za pololetí je vyhrazena možnost zrušení lekce bez zástupu či náhrady (z výjimečných důvodů), garantováno je tedy 17 lekcí. Lekce není v tomto pololetí možné nahrazovat, neb se jedná zatím o jediný otevřený kurz. Při výjimečných případech je možná osobní domluva.

Cena: 1.700 Kč / pololetí (tzn. 100 Kč / lekci při plné docházce) 

Přihlášení na emailu: jana.konecne@gmail.com

Ája Kykal Csöszová

Těhotenská jóga

Středa 17:00 – 18:30

Cvičíme 8.6., 15.6., 29.6., 13.7., 20.7., 27.7., 3.8., 10.8., 17.8., 24.8., 31.8.

Jak lekce probíhají? Tyto lekce těhotenské jógy jsou laděné spíše jako částečně individuální, skupina je max. pro 6 osob. Zaměřuji se zejména na dech, relaxaci a správné pohybové vzorce. Dech a relaxace jsou podle mých zkušeností tou nejlepší přípravou k porodu. Těhotenská jóga má svoje specifika, je trošku jiná, než ostatní druhy jógy. Lekce se většinou skládá z dechového cvičení, z tělesných pozic, z koncentrace, relaxace a různých meditačních technik . Někdy vás sestava ásan protáhne, někdy spíše posílí, většinou obojí.
Co s sebou? Na studiu je vše k dispozici, stačí vám pouze příjemné oblečení na cvičení. Můžete si nosit také svojí jógamatku, ale není to potřeba.
Na lekcích je většinou i menší občerstvení. Pokud máte těhotenskou cukrovku, nebo nízký tlak a podobně, můžete si s sebou nosit i svoje pití, nebo svačinku 🙂 Ale vždy vařím bylinkový čaj a máme nějaké ovoce/sušenky.
Platba– první lekce je zkušební a platí se jednorázově 200 Kč na místě. Poté by se platily 2 bloky po 5 lekcích, opět cena 200 Kč/lekce, takže 1000 Kč celkem. Lekce trvá 90 min. Jsem certifikovaná lektorka, vystavím vám fakturu a můžete ji uplatnit u své zdravotní pojišťovny. Můžete si koupit všech 10 lekcí dohromady. Naopak, pokud víte, že nebudete na všech lekcích a chtěly byste platit jednorázově, cena lekce je 290 Kč. Pokud na vámi předplacenou lekci nepřijdete, peníze nevracím (děkuji za pochopení).

Přihlášení na emailu: joga.zeny@gmail.com