Semináře a víkendové akce

Pravidelný úplňkový Óm chanting

Pravidelný úplňkový Óm chanting vždy ve 20hod - 21hod (tedy v roce 2019 - 19.2., 21.3., 19.4., 18.5., 17.6., 16.7., 15.8., 14.9., 13.10., 12.11., 12.12.).
Více informací o Óm chantingu na https://www.bhaktimarga.cz/om-chanting/. Facebooková skupina OM CHANTING Plzeň a Radnice: Log in to Facebook

NOVĚ VE STUDIU SAT NAM - KURZ UMĚLCOVY CESTY OD ZÁŘÍ 2019

Přijďte se stát spolutvůrci prožitkového sebepoznávacího kurzu kreativity, kterým Vás bude provázet Marcela Svěchotová. Více informací o konání, lektorce a možnostech přihlášení na této pozvánce.

A CO PO PRÁZDNINÁCH KROM PRAVIDELNÉHO CVIČENÍ?

SEMINÁŘ ZDRAVÁ CHODIDLA
Pro velký úspěch opakujeme nejen jógový seminář s fyzioterapeutkou Mgr. Zuzkou Štičkovou na téma Zdravá chodidla 14.9.2019 od 1Ohod – 14hod. Správné držení těla se jako dům staví od základů...tedy začíná u zdravých chodidel. Více informací v této pozvánce.

VÍKENDOVÝ JÓGOVÝ POBYT
V říjnu 11.10. - 13.10.2019 Vás srdečně zveme na víkendový relaxační pobyt s jógou, kterým vás bude provázet MUDr. Jana Baliharová a další certifikovaní lektoři. Můžete se těšit na jógou prodchnuté dny. Dozvíte se, jak na zdravý pohyb a dech nejen v józe. Jak může jóga pomoci s nejčastějšími obtížemi pohybového aparátu – s bolestmi zad. Čeká na Vás také prostor pro relaxaci, wellness, odpočinek a výlety do okolí. Více informací o akci a místě konání na této pozvánce. Připravený jógový program k nahlédnutí zde. Zajímají-li vás další organizační informace a možnosti přihlášení můžete se dočíst zde nebo mne můžete kontaktovat přes email nebo tel.

SEMINÁŘ REFLEXNÍ MASÁŽE CHODIDEL
V listopadu 9.11.2019 k nám z pražského psychosomatického centra Hnízdo Zdraví zavítá pan Pavel Zdichynec se seminářem Reflexní masáž chodidel. Věřím, že nejen ti, co se zúčastnili semináře Zuzky Štičkové, tak mohou rozšířit své obzory v tématu, jak pečovat o svá chodidla a tedy podpořit své celkové zdraví. Více informací na této pozvánce.

RYZE JÓGOVÝ VÍKEND
Na Jaro 2020 plánujeme další víkendový pobyt jógy. Tentokrát se kromě harmonizace těla, dechu a mysli se ponoříme i do meditací a zharmonizujeme tělo i jemnějšími, ne však méně účinnými technikami jako je OM chanting, jóga nidra a nakoukneme i pod pokličku filozofie jógy. Nebude chybět i prostor pro odpočinek nebo výlet do přírody. Pro více informací sledujte, prosím, stránky.

Těším se na společnou jógovanou😊