Lektoři

Jana Konečná

začínáme v týdnu od 23.9.2019.

Od září bude otevřen jeden kurz s názvem „Ranní jóga - pro vytvoření dne“, který bude obsahovat prvky klasické jógy i powerjógy. Jedná se o 90 minut, které můžete věnovat pouze sobě, a které Vás pomohou naladit na nadcházející den. Lekce budou obsahovat prvky, které je možné si zařadit do svého denního rytmu i mimo úterý.:) V případě, že bystě měli zájem o hlídání Vašich dětí v čase kurzu je možné ho za úplatu zařídit.

ÚTERÝ8:30 – 10:00MÍRNĚ POKROČILÍJana Konečnánecvičí se 8.10., 24.12., 31.12.

Setkáváme se v malých skupinkách (6-10 osob) v příjemných, malebných prostorách secesní vily.

Kde cvičíme: Ulice Boženy Němcové 3, Plzeň 1 (cca 50m od zastávky tramvaje č.4)
Co s sebou: pohodlné, volné oblečení na cvičení – ostatní pomůcky na místě
Platba: První lekce je zkušební, kdy můžete zjistit, zda Vám můj přístup k józe vyhovuje. Tato je placena jednorázově; 150,-/90min. Pokud se rozhodnete s námi pokračovat, je kurz hrazen za jednotlivá pololetí (září-leden a únor-červen) se zvýhodněnou cenou 125,-/90minutovou lekci (tedy počet lekcí v pololetí x 125,-). Dvakrát za pololetí je vyhrazena možnost zrušení lekce bez zástupu či náhrady (z výjimečných důvodů), garantováno je tedy 14 lekcí. Lekce není v tomto pololetí možné nahrazovat, neb se jedná zatím o jediný otevřený kurz. Při výjimečných případech je možná osobní domluva.
Cena: 1.750 Kč / pololetí (tzn. 125 Kč / lekci při plné docházce)
Přihlášení na emailu: jana.konecne@gmail.com

O lektorce

Má cesta k józe začala jako doplněk k aktivnímu sportu (lehké atletice). Slibovala jsem si od ní protažení a uvolnění, ale brzy jsem pocítila pozitivní vliv na svou psychiku. Skok o tyči jsem již dávno opustila, ale u jógy jsem zůstala. Nabízí totiž zároveň pohyb a protažení, uvolnění a zklidnění, což se o závodním sportu říct nedá. Jóga mi pomáhá poznávat sama sebe, být k sobě upřímná, a žít tak spokojenější život.

V roce 2014 jsem dokončila kurz trenérů licence B u Českého svazu jógy, o.s., a stala se tak lektorkou jógy. Později jsem si rozšířila obzory semináři o dětské a hormonální józe. Inspirací jsou mi manželé Knaislovi, Karel Nešpor a Jana Baliharová.

Jóga v mém podání představuje cestu těla, mysli a duše. Cílem cvičení je uvědomění a postupné ovládnutí svého těla a mysli tak, aby duše rozkvétala a stále častěji se jí dařilo zůstat ve vnímání jednoty.

Během lekcí se dotkneme všech důležitých prvků na cestě jógy. Lekce je obyčejně zahajována kratší úvodní relaxací, následují průpravné cviky, které nás připravují sestavu ásan. V rámci pohroužení je zařazována pránájáma (práce s dechem a energií), cvičení stažení smyslů, koncentrační nebo meditační techniky. Lekce je zakončena závěrečnou relaxací. Každé ze setkání má své téma, které se dotýká některých z jam a nijam neboli etických doporučení a návodů vedoucích k životu v rovnováze.


Petra Šroubková

STŘEDA19:15 - 20:30ObsazenoPetra Šroubková
NEDĚLE9:00 - 10:15Možno se přihlašovatPetra Šroubková

Více o náplni lekcí a lektorce Petře Šroubkové na jejích stránkách zde.